Konkurs: Unia Europejska dla 1 oraz 2 roku

Listopad 8th, 2016 | Posted by admin in Spotkanie Koła

Koło Naukowe Prawa Europejskiego WPiA UW zaprasza do wzięcia udziału w konkursie przeznaczonym dla studentów I i II roku studiów licencjackich i jednolitych magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim organizowanym przez Katedrę Prawa Europejskiego WPiA UW, Katedra Filozofii Prawa i Nauki o Państwie WPiA UW i Koło Naukowe Prawa Europejskiego.

Uczestnicy konkursu proszeni są o napisanie pracy w formie publicystycznej na jednej z wybranych tematów:

• Hierarchia czy multi-level governance? System polityczny Unii Europejskiej w obliczu wyzwań XXI wieku.
  • Największa z małych czy najmniejsza z dużych? Rola Polski w Unii Europejskiej.
  • Drugi Rzym czy Europa Ojczyzn? Przyszłość integracji europejskiej

Termin wysyłania prac upływa 8 grudnia 2016 r. Patronat nad konkursem objęli ponadto: EurActiv.pl, Fundacja Konrada Adenauera, Polska Fundacja im. Roberta Schumana. Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulamininie.

14732313_1373385526017882_431112071427746980609_n

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.