Symulacja obrad Rady

Kwiecień 27th, 2016 | Posted by admin in Spotkanie Koła

W dniu 23 kwietnia odbyła się na naszym Wydziale symulacja obrad Rady z udziałem Uniwersytetu Łódzkiego.

Refugee crisis is over! No może nie w realnym świecie, ale w ramach naszej symulacji obrad Rady, która przyjęła mandat do negocjacji z Parlamentem Europejskim organizowanej wspólnie ze Studenckim Kołem Naukowym Prawa Europejskiego UŁ już prawie tak! W końcu rozporządzenie nr 604/2013 zmieniliśmy stosownie do okoliczności. Sądzimy, że European Commission & Council of the European Union mogą się od nas jeszcze wiele nauczyć! Jednocześnie dziękujemy wszystkim za wykonaną pracę i gratulujemy przyjęcia najlepszego możliwego w tej sytuacji kompromisu opartego na zasadzie solidarności!

IMG_3029 IMG_3030 IMG_3028 IMG_3026 IMG_3025

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.