Header

PROTECTING EUROPEAN UNION VALUES

Koło Naukowe Prawa Europejskiego WPiA UW
ma zaszczyt zaprosić na
Międzynarodową Konferencję Naukową
Protecting European Union Values: Breaches of Article 2 TEU and Their Consequences
organizowaną przez Katedrę Prawa Europejskiego WPiA UW
i Max Planck Institute for Comparative Public Law and International Law w Heidelbergu,
która odbędzie się w dniach 14-15 września 2017 r. w Collegium Iuridicum II WPiA UW (ul. Lipowa 4, sala A2).

Pełny program Konferencji jest dostępny tutaj. Zachęcamy do deklarowania udziału w Konferencji, wypełniając formularz rejestracyjny (liczba miejsc jest ograniczona).

euractiv rekrutacja

Koło Naukowe Prawa Europejskiego zaprasza na wakacyjne praktyki dziennikarskie w redakcji EurActiv.pl. EurActiv.pl jest polską odsłoną europejskiej sieci portali informacyjnych EurActiv.com, opisującej rzeczywistość europejską z perspektywy 12 państw Europy w 12 językach. Codziennie publikuje autorskie artykuły prasowe dotyczące najważniejszych spraw europejskich, ale też krajowych, dziś już nieodłącznie powiązanych z unijnymi.

EurActiv.pl oferuje bezpłatne praktyki dziennikarskie osobom, które chcą się rozwijać i są gotowe na nowe wyzwania. Praktyki wakacyjne trwają miesiąc lub dwa miesiące i mają miejsce w siedzibie EurActiv.pl niedaleko Placu Politechniki w Warszawie (ul. Noakowskiego 10/38). Wymagana jest dyspozycyjność 35-40 godzin w tygodniu oraz dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziane dodatkowe języki obce.

Rekrutacja trwa do 17 lipca br. włącznie. Więcej informacji na Facebooku EurActiv.pl.