Header

Koło Naukowe Prawa Europejskiego wraca po długich wakacjach i zaprasza Was wszystkich na pierwsze spotkanie w roku akademickim 2015/2016!

Pierwsze spotkanie będzie spotkaniem typowo organizacyjnym – planujemy przedstawić Wam plan działań na obecny rok akademicki, opowiedzieć o naszych inicjatywach, oczekujemy także na Wasze pomysły! Pozostajemy jak najbardziej otwarci na wszelkie propozycje.

Unia otacza nas w życiu codziennym czy tego chcemy czy nie, czy to w zakresie prawa gospodarczego, czy kwestii antymonopolowych, wreszcie chociażby ostatnie bardzo kontrowersyjne kwestie uchodźców lub imigrantów – nawet tej tematyce prawo unijne nie pozostaje obojętne.

Dotychczas Koło współpracowało między innymi z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, członkowie Koła byli przedstawicielami na wizytach studyjnych w Brukseli czy Strasbourgu, gośćmi Koła byli m.in obecny sekretarz stanu w MSZ Rafał Trzaskowski czy Aleksandra Barańska – radca prawny w Komisji Europejskiej w Brukseli.

Jeżeli tylko chcecie przeżyć niesamowitą przygodę, poznać nowych ludzi a przy tym świetnie się bawić rozwijając swoje zainteresowania, nie wahajcie się zbyt długo.
Widzimy się już w tą środę (21.10) o 20 w sali 2.4 CI II

Po spotkaniu planowana integracja !
Na spotkaniu będzie możliwość podpisania deklaracji członkowskich.