Header

konferencja hazard

Koło Naukowe Prawa Europejskiego WPiA UW
ma zaszczyt zaprosić na konferencję
Stanowienie i stosowanie krajowych regulacji hazardu w świetle prawa unijnego
organizowaną przez Katedrę Prawa Europejskiego WPiA UW i Zakład Prawa Europejskiego INP PAN,
która odbędzie się w dniu 6 listopada 2017 r. w Collegium Iuridicum II WPiA UW (ul. Lipowa 4, sala A2).

Pełny program Konferencji jest dostępny tutaj. Zachęcamy do deklarowania udziału w Konferencji, wypełniając formularz rejestracyjny (liczba miejsc jest ograniczona).

PROTECTING EUROPEAN UNION VALUES

Koło Naukowe Prawa Europejskiego WPiA UW
ma zaszczyt zaprosić na
Międzynarodową Konferencję Naukową
Protecting European Union Values: Breaches of Article 2 TEU and Their Consequences
organizowaną przez Katedrę Prawa Europejskiego WPiA UW
i Max Planck Institute for Comparative Public Law and International Law w Heidelbergu,
która odbędzie się w dniach 14-15 września 2017 r. w Collegium Iuridicum II WPiA UW (ul. Lipowa 4, sala A2).

Pełny program Konferencji jest dostępny tutaj. Zachęcamy do deklarowania udziału w Konferencji, wypełniając formularz rejestracyjny (liczba miejsc jest ograniczona).

euractiv rekrutacja

Koło Naukowe Prawa Europejskiego zaprasza na wakacyjne praktyki dziennikarskie w redakcji EurActiv.pl. EurActiv.pl jest polską odsłoną europejskiej sieci portali informacyjnych EurActiv.com, opisującej rzeczywistość europejską z perspektywy 12 państw Europy w 12 językach. Codziennie publikuje autorskie artykuły prasowe dotyczące najważniejszych spraw europejskich, ale też krajowych, dziś już nieodłącznie powiązanych z unijnymi.

EurActiv.pl oferuje bezpłatne praktyki dziennikarskie osobom, które chcą się rozwijać i są gotowe na nowe wyzwania. Praktyki wakacyjne trwają miesiąc lub dwa miesiące i mają miejsce w siedzibie EurActiv.pl niedaleko Placu Politechniki w Warszawie (ul. Noakowskiego 10/38). Wymagana jest dyspozycyjność 35-40 godzin w tygodniu oraz dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziane dodatkowe języki obce.

Rekrutacja trwa do 17 lipca br. włącznie. Więcej informacji na Facebooku EurActiv.pl.

Koło Naukowe Prawa Europejskiego gorąco zachęca do wzięcia udziału w wykładach specjalizacyjnych i konwersatoriach prowadzonych przez pracowników Katedry Prawa Europejskiego WPiA UW w roku akademickim 2017/2018.

  • European Union Competition Law – wykład specjalizacyjny w języku angielskim prowadzony przez pracownika Katedry dr. Pawła Marcisza; środa (13:15), sala 215 w Starym BUW (semestr zimowy)
  • European Public Procurement Law – wykład specjalizacyjny w języku angielskim prowadzony przez pracownika Katedry dr. Piotra Bogdanowicza; wtorek (18:30), sala 2.8 w CI II (semestr letni)
  • Prawo rynku wewnętrznego Unii Europejskiej – wykład specjalizacyjny prowadzony przez kierownika Katedry i Opiekuna KNPE dr hab. Annę Zawidzką-Łojek; czwartek (16:45), sala 1.4 w CI II (semestr letni)
  • Ochrona sądowa w prawie Unii Europejskiej – konwersatorium prowadzone przez pracownika Katedry dr. Macieja Taborowskiego; czwartek (18:30), sala 2.3 w CI II (semestr letni)

Serdecznie zapraszamy!